WEDSTRIJD
31.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Emma Lene | Danielle Daley | 6-3, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emma Lene vs. Danielle Daley - onderlinge wedstrijden
31.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Emma Lene | Danielle Daley | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Emma Lene form & Danielle Daley form
Emma Lene - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | - | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 3e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Danielle Daley - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 6-4, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Paula Cembranos | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 7-5, 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Alina Khvatova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Amelie Brooks | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Newberry | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 1-3, - Danielle Daley - scratch | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaquelyn Ogunwale | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Maia Lumsden | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 2-1, Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 2-1, Holly Hutchinson - scratch | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |