WEDSTRIJD
01.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Emma Lene | Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emma Lene vs. Jantje Tilbuerger - onderlinge wedstrijden
01.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Emma Lene | Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Emma Lene form & Jantje Tilbuerger form
Emma Lene - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | - | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 3e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Jantje Tilbuerger - laatste wedstrijden
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
10.01.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
09.11.22 2e ronde | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |