WEDSTRIJD
26.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Emma Rizzetto | Zuzanna Frankowska | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
29.09.04, 19 Jaar
29.09.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
30.10.04, 19 Jaar
30.10.04, 19 Jaar
Emma Rizzetto vs. Zuzanna Frankowska - onderlinge wedstrijden
26.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Emma Rizzetto | Zuzanna Frankowska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Emma Rizzetto form & Zuzanna Frankowska form
Emma Rizzetto - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Novak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia Harmon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.05.23 Kwalif. | vs. Manca Pislak | 7-62, 2-0, Manca Pislak - scratch | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Casari | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Darya Velikova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Aldea Wesselly | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Frankowska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Amiens - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 Kwalif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eleanor Baglow | 3-3, Eleanor Baglow - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leire De Ezcurra | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Padova - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pescara - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bertoldo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yuhan Liu | 6-2, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Melissa Boyden | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Feriel Mahbouli | 7-64, 7-62 | wedstrijd detail |
Zuzanna Frankowska - laatste wedstrijden
W15 Gdansk - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | Xenia Bandurowska - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Elena Karner | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Rizzetto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.01.23 Kwartfinale | vs. Diana Demidova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.23 2e ronde | vs. Yujin Ahn | 0-6, 7-62, 10-3 | wedstrijd detail | |
13.01.23 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.22 Kwalif. | vs. Madelief Hageman | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Fantusis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Vasilescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 7-67, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sila Ege | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Baacke | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Han Shi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.22 Kwalif. | vs. Na Dong | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shanelle Iaconi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.22 Kwalif. | vs. Yanni Liu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Avataneo | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bydgoszcz - Clay | ||||
16.08.22 Kwalif. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-2, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Kowalczyk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |