WEDSTRIJD
28.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Emma Slavikova | Francesca Covi | 6-2, 6-3 | W25 Annenheim | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
24.01.03, 21 Jaar
24.01.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
26.10.99, 24 Jaar
26.10.99, 24 Jaar
Emma Slavikova vs. Francesca Covi - onderlinge wedstrijden
28.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Emma Slavikova | Francesca Covi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Annenheim | Clay |
Emma Slavikova form & Francesca Covi form
Emma Slavikova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Kan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Karin Altori | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Clara Cwajgenbaum | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Barbora Michalkova | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlet Kavanagh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 4-6, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Amelie Smejkalova | 7-65, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Pietras | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Julia Stamatova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Roots | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Francesca Covi - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chiraz Bechri | Chiraz Bechri - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naila Krifa | 6-72, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 Kwalif. | vs. Nagomi Higashitani | 4-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Beth Gerley | Beth Gerley - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.12.23 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiba Heni | 3-6, 2-0, Hiba Heni - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Johanna Silva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martyna Zaremba | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Camilla Bossi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Helena Stevic | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Rose Tengbe | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Camilla Bossi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Denise Valente | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Camilla Iervolino | 6-2, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Roots | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Domova | 2-6, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sonia Cassani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iman Khan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Casari | 7-5, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.22 Kwalif. | vs. Karine Sarkisova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |