WEDSTRIJD
07.11.22 | 2e ronde van de kwal. | Emma Slavikova | Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
24.01.03, 21 Jaar
24.01.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
22.06.04, 19 Jaar
22.06.04, 19 Jaar
Emma Slavikova vs. Svetlana Samardzic - onderlinge wedstrijden
07.11.22 | 2e ronde van de kwal. | Emma Slavikova | Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Emma Slavikova form & Svetlana Samardzic form
Emma Slavikova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Kan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Karin Altori | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Clara Cwajgenbaum | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Barbora Michalkova | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlet Kavanagh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 4-6, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Amelie Smejkalova | 7-65, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Pietras | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Julia Stamatova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Roots | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Svetlana Samardzic - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Volkova | 5-3, Darya Volkova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Senic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 Kwalif. | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Sara Erenda | 6-74, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meta Marenk | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Augello | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Dunja Maric | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Mei Xu Wu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rama Bagaeen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Hawkshaw | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | - Svetlana Samardzic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |