WEDSTRIJD
14.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Emma Van Poppel | Asya Colombo | 3-6, 6-2, 10-8 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Holland
01.02.01, 23 Jaar
01.02.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
06.12.00, 23 Jaar
06.12.00, 23 Jaar
Emma Van Poppel vs. Asya Colombo - onderlinge wedstrijden
14.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Emma Van Poppel | Asya Colombo | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Emma Van Poppel form & Asya Colombo form
Emma Van Poppel - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ana Grubor | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Jada Bui | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Peer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Ametmarie Perez | 6-73, 7-66, 6-10 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolyn Campana | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Katya Ramirez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Rebeca Pereira | 7-62, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Oziera Ahmad | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Paula Cembranos | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Adi Gavish | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Cherny | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
20.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valerija Maija Kargina | - | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Mathilde Lollia | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Kordik | 7-5, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail |
Asya Colombo - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Hala Fouad | 6-2, 4-6, 0-3, - Asya Colombo - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Hala Fouad | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Ritage Faizy | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hams Metwali | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Britney Chiu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Amiraghyan | 4-3, Ani Amiraghyan - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.04.22 Kwalif. | vs. Maria Charl | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
13.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Schmits | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Karner | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Ayumi Morita | 0-3, - Asya Colombo - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.21 Kwalif. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 1-2, Emira Stafford - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 5-7, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Dejnozkova | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Cherry Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Benedetta Ortenzi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |