WEDSTRIJD
28.07.21 | 1e ronde | Enola Chiesa | Linda Salvi | 6-4, 6-2 | W15 Cordenons | Clay |
STATISTIEKEN
Enola Chiesa | Linda Salvi | |
1e Service % | 27/33 (82%) | 19/34 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/27 (67%) | 14/19 (74%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/6 (67%) | 7/15 (47%) |
Benutte Breakpoints | 1/4 (25%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 13/34 (38%) | 11/33 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 35/67 (52%) | 32/67 (48%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Enola Chiesa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Linda Salvi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Enola Chiesa | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Linda Salvi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Enola Chiesa | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Linda Salvi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Enola Chiesa | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Linda Salvi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Enola Chiesa | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Linda Salvi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Enola Chiesa | 0-0 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Enola Chiesa vs. Linda Salvi - onderlinge wedstrijden
28.07.21 | 1e ronde | Enola Chiesa | Linda Salvi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Cordenons | Clay |
Enola Chiesa form & Linda Salvi form
Enola Chiesa - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Linda Salvi - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Nicault | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
10.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pauline Payet | 7-65, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Friederike Nolte | 6-1, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Caramelli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Carol Plakk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Prso | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-2, 1-0, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Jessica Bertoldo | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Jade Marie | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Federica Rossi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Clay | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Sarah Adegoke | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Clay | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Petja Drame | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lauryn Jacobs | 2-1, Lauryn Jacobs - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.22 Kwalif. | vs. Martina Caregaro | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Margaria | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |