WEDSTRIJD
17.03.23 | Kwartfinale | Enola Chiesa | Verena Meliss | 4-6, 6-1, 6-4 | W15 Gonesse | Clay |
STATISTIEKEN
Enola Chiesa | Verena Meliss | |
1e Service % | 88/103 (85%) | 69/112 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/88 (52%) | 39/69 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 15/43 (35%) |
Benutte Breakpoints | 8/24 (33%) | 6/15 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 58/112 (52%) | 48/103 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 113/215 (53%) | 102/215 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 11 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Enola Chiesa | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Enola Chiesa | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Enola Chiesa | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Enola Chiesa | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Enola Chiesa | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Enola Chiesa | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Enola Chiesa | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Enola Chiesa | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Enola Chiesa | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Enola Chiesa | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Enola Chiesa | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Enola Chiesa | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Enola Chiesa | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Enola Chiesa vs. Verena Meliss - onderlinge wedstrijden
17.03.23 | Kwartfinale | Enola Chiesa | Verena Meliss | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Gonesse | Clay |
Enola Chiesa form & Verena Meliss form
Enola Chiesa - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Verena Meliss - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Anne Schaefer | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Candela Vazquez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Florencia Belen Moron | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Mariam Atia | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Solana Sierra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Ana Candiotto | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Elisabeth Iila | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-76, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 3-0, Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tea Lukic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |