WEDSTRIJD
20.03.16 | Finale | Eri Hozumi | Destanee Aiava | 6-3, 3-6, 7-63 | Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Eri Hozumi | Destanee Aiava | |
1e Service % | 68/106 (64%) | 53/101 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/68 (62%) | 30/53 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/38 (55%) | 25/48 (52%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/101 (46%) | 43/106 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 109/207 (53%) | 98/207 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eri Hozumi vs. Destanee Aiava - onderlinge wedstrijden
02.11.23 | 2e ronde | Destanee Aiava | Eri Hozumi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W60 Sydney | Hard |
23.10.19 | 1e ronde | Destanee Aiava | Eri Hozumi | 6-72, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Bendigo | Hard |
20.03.16 | Finale | Eri Hozumi | Destanee Aiava | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
Eri Hozumi form & Destanee Aiava form
Eri Hozumi - laatste wedstrijden
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Shiho Akita | 3-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Beatrice Gumulya | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Alame | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Robin Anderson | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lella | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cuesta Bret | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kanako Osafune | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Melisa Ercan | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
03.02.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Elysia Bolton | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Zara Brankovic | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Tokyo - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Himari Sato | 6-1, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
09.11.22 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Grass | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Destanee Aiava - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, - Destanee Aiava - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Maya Joint | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-75, 7-67 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Eri Hozumi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Taylah Preston | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |