WEDSTRIJD
15.06.18 | Kwartfinale | Eri Shimizu | Chang Liu | 6-4, 6-0 | Gyeongsan | Hard |
STATISTIEKEN
Eri Shimizu | Chang Liu | |
1e Service % | 37/50 (74%) | 23/49 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/37 (68%) | 11/23 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/13 (46%) | 7/26 (27%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/49 (63%) | 19/50 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Chang Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eri Shimizu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Chang Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eri Shimizu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Chang Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eri Shimizu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Chang Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eri Shimizu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Chang Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Eri Shimizu | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Chang Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eri Shimizu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Chang Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Chang Liu | |
4-0 | Chang Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-0 | Chang Liu | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eri Shimizu vs. Chang Liu - onderlinge wedstrijden
15.06.18 | Kwartfinale | Eri Shimizu | Chang Liu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Gyeongsan | Hard |
07.06.18 | 2e ronde | Chang Liu | Eri Shimizu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Sangju | I. hard |
Eri Shimizu form & Chang Liu form
Eri Shimizu - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Sofia Johnson | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Chang Liu - laatste wedstrijden
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Sakura Hondo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Olga Helmi | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Alicia Smith | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
28.10.19 Kwalif. | vs. Ziyue Sun | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Sofia Shapatava | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
17.10.19 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Eden Silva | 6-72, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Sizikova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
16.08.19 Kwartfinale | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 7-66, 3-0, Eudice Wong Chong - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Jiaying He | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuping Wang | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Taipei - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qujing - I. hard | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Ziyi Yang | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Jennifer Luikham | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tianjin - Hard | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Shanshan Guo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |