WEDSTRIJD
25.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Eri Shimizu | Nina Ugrelidze | 6-2, 5-7, 10-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
09.09.95, 28 Jaar
09.09.95, 28 Jaar
Eri Shimizu vs. Nina Ugrelidze - onderlinge wedstrijden
25.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Eri Shimizu | Nina Ugrelidze | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Eri Shimizu form & Nina Ugrelidze form
Eri Shimizu - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Sofia Johnson | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Nina Ugrelidze - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 2-6, 10-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Candela Cimarra Munoz | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 6-3, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Domenech Guarch | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekua Youri | 7-65, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Amerio | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elia Rozanes | 6-75, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeannieross Barcia Guquib | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Carolina Gomez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |