WEDSTRIJD
11.08.21 | 1e ronde | Eri Shimizu | Romana Cisovska | 6-2, 6-2 | W15 Bratislava | Clay |
STATISTIEKEN
Eri Shimizu | Romana Cisovska | |
1e Service % | 36/51 (71%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/36 (67%) | 12/20 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/15 (80%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/38 (50%) | 15/51 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eri Shimizu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eri Shimizu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eri Shimizu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eri Shimizu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Eri Shimizu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Romana Cisovska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eri Shimizu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Romana Cisovska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eri Shimizu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eri Shimizu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eri Shimizu vs. Romana Cisovska - onderlinge wedstrijden
11.08.21 | 1e ronde | Eri Shimizu | Romana Cisovska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Bratislava | Clay |
Eri Shimizu form & Romana Cisovska form
Eri Shimizu - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Sofia Johnson | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Romana Cisovska - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Nguyen | 6-1, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Fangran Tian | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 2-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-0, 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Vanda Vargova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
10.09.21 Kwartfinale | vs. Julia Terziyska | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Daria Shalamanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Melania Delai | 1-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail |