WEDSTRIJD
21.07.21 | 2e ronde | Erica Oosterhout | Akilah James | 6-0, 6-2 | W15 Don | Carpet |
STATISTIEKEN
Erica Oosterhout | Akilah James | |
1e Service % | 34/54 (63%) | 26/42 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/34 (68%) | 8/26 (31%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 4/16 (25%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/42 (71%) | 22/54 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Erica Oosterhout | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Akilah James | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Erica Oosterhout | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Akilah James | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Erica Oosterhout | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Akilah James | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Erica Oosterhout | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Akilah James | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Erica Oosterhout | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Akilah James | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Erica Oosterhout | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Akilah James | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Erica Oosterhout | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Akilah James | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Erica Oosterhout vs. Akilah James - onderlinge wedstrijden
21.07.21 | 2e ronde | Erica Oosterhout | Akilah James | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Don | Carpet |
Erica Oosterhout form & Akilah James form
Erica Oosterhout - laatste wedstrijden
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Johanne Svendsen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Hitt | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
10.08.22 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seren Agar | 3-6, 7-65, 10-0 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Aldila Sutjiadi | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.22 Kwalif. | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 5-7, 10-3 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Laetitia Pulchartova | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetana Gay | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
07.07.22 2e ronde | vs. Quirine Lemoine | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.22 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.22 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carreras | 6-3, 6-73, 10-4 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 Kwalif. | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 2-1, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Ecker | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
21.05.22 Halve finale | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.22 Kwartfinale | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kononova | 6-4, 6-74, 11-9 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Kayla Day | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Moore | 2-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail |
Akilah James - laatste wedstrijden
W25 Sumter - Hard | ||||
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Tiziana Rossini | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Chiara Girelli | 2-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Marina Bulbarella | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Melisa Morales | 6-0, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Fernanda Astete | 3-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Ivana Corley | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.09.21 1e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.21 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
21.07.21 2e ronde | vs. Erica Oosterhout | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Login Khairy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
27.04.21 Kwalif. | vs. Helena Stevic | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Renad Ayman Maamoun | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nadine Keller | 2-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
27.01.21 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
20.01.21 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Kelly Williford | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Metepec - Hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Amber Washington | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Mariana Ossa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Metepec - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Arisha Ladhani | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Angela Bonilla | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Margarita Skryabina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |