WEDSTRIJD
03.03.21 | 1e ronde | Erika Andreeva | Julita Saner | 6-2, 6-0 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Erika Andreeva | Julita Saner | |
1e Service % | 19/43 (44%) | 20/46 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/19 (79%) | 8/20 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/24 (67%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/46 (59%) | 12/43 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Erika Andreeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Erika Andreeva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Erika Andreeva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Erika Andreeva | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Erika Andreeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Erika Andreeva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Erika Andreeva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Erika Andreeva vs. Julita Saner - onderlinge wedstrijden
03.03.21 | 1e ronde | Erika Andreeva | Julita Saner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Erika Andreeva form & Julita Saner form
Erika Andreeva - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 0-5, - Erika Andreeva - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
14.03.24 Kwartfinale | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Nao Hibino | 2-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Nadiya Kichenok | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Kayla Day | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xiyu Wang | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwalif. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Irina Khromacheva | 5-7, 6-1, 1-0, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-74, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Tamara Korpatsch | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arabella Koller | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-75, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Julita Saner - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |