WEDSTRIJD
19.01.21 | 1e ronde | Erika Andreeva | Vlada Koval | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Erika Andreeva | Vlada Koval | |
1e Service % | 27/40 (68%) | 23/48 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/27 (78%) | 11/23 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/48 (58%) | 11/40 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Vlada Koval | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Erika Andreeva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Vlada Koval | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Erika Andreeva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Vlada Koval | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Erika Andreeva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Vlada Koval | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Erika Andreeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Vlada Koval | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Erika Andreeva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Vlada Koval | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Erika Andreeva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Vlada Koval | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Erika Andreeva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Erika Andreeva vs. Vlada Koval - onderlinge wedstrijden
19.01.21 | 1e ronde | Erika Andreeva | Vlada Koval | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Erika Andreeva form & Vlada Koval form
Erika Andreeva - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 0-5, - Erika Andreeva - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
14.03.24 Kwartfinale | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Nao Hibino | 2-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Nadiya Kichenok | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Kayla Day | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xiyu Wang | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwalif. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Irina Khromacheva | 5-7, 6-1, 1-0, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-74, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Tamara Korpatsch | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arabella Koller | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-75, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Vlada Koval - laatste wedstrijden
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.22 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Lisa Pigato | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Neel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.04.22 Kwartfinale | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.04.22 2e ronde | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.04.22 1e ronde | vs. Vanda Vargova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 7-67, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Murta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
20.01.22 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Taylor Ng | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.21 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | - Vlada Koval - niet aangetreden | wedstrijd detail |