INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Erika Sema vs. Anett Kontaveit - onderlinge wedstrijden
21.10.13 | 1e ronde | Erika Sema | Anett Kontaveit | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
Erika Sema form & Anett Kontaveit form
Erika Sema - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 Kwalif. | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Monique Barry | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jemma Carbis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kudashova | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 7-63, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maddison Inglis | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Mia Horvit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 0-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Talia Gibson | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 4-2, Misaki Matsuda - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Makoto Ninomiya | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Anett Kontaveit - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
12.05.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Karolina Muchova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
08.02.23 2e ronde | vs. Shelby Rogers | 6-4, 3-6, 1-4, - Anett Kontaveit - scratch | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde | vs. Shuai Zhang | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Magda Linette | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
03.01.23 1e ronde | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-73, 0-1, - Anett Kontaveit - scratch | wedstrijd detail | |
Tallinn - I. hard | ||||
02.10.22 Finale | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.22 Halve finale | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Ysaline Bonaventure | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Serena Williams | 6-74, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
18.08.22 3e ronde | vs. Shuai Zhang | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.22 2e ronde | vs. Tereza Martincova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
10.08.22 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
29.07.22 Kwartfinale | vs. Anastasia Potapova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.22 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
23.07.22 Finale | vs. Bernarda Pera | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.07.22 Halve finale | vs. Anastasia Potapova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.07.22 Kwartfinale | vs. Andrea Petkovic | 6-0, 2-0, Andrea Petkovic - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.22 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |