WEDSTRIJD
31.10.19 | 1e ronde | Estela Perez-Somarriba | Anhelina Kalinina | 6-2, 6-3 | W80 Tyler | Hard |
STATISTIEKEN
Estela Perez-Somarriba | Anhelina Kalinina | |
1e Service % | 51/61 (84%) | 40/64 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/51 (59%) | 23/40 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/10 (70%) | 7/24 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/64 (53%) | 24/61 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anhelina Kalinina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Estela Perez-Somarriba | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Anhelina Kalinina | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Estela Perez-Somarriba | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Anhelina Kalinina | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Estela Perez-Somarriba | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-2 | Anhelina Kalinina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Estela Perez-Somarriba | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anhelina Kalinina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Estela Perez-Somarriba | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Anhelina Kalinina | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Estela Perez-Somarriba | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Anhelina Kalinina | |
0-0 | ||
Estela Perez-Somarriba | 3-2 | |
3-3 | Anhelina Kalinina | |
Estela Perez-Somarriba | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Anhelina Kalinina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Estela Perez-Somarriba vs. Anhelina Kalinina - onderlinge wedstrijden
31.10.19 | 1e ronde | Estela Perez-Somarriba | Anhelina Kalinina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W80 Tyler | Hard |
Estela Perez-Somarriba form & Anhelina Kalinina form
Estela Perez-Somarriba - laatste wedstrijden
W80+H Le - Hard | ||||
27.09.21 Kwalif. | vs. Audrey Albie | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Barnett | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
21.09.21 Kwalif. | vs. Alice Robbe | 7-63, 6-73, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Nicholls | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Sohyun Park | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
17.07.21 Halve finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.21 2e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.21 1e ronde | vs. Indy De Vroome | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Morais | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Junri Namigata | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia San Luis Kravtseva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Vlada Koval | 7-5, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
22.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 7-5, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Evita Ramirez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
09.12.20 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.20 Kwalif. | vs. Jenifer Anger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | Paula Sanchez Rodriguez - niet aangetreden | wedstrijd detail |
Anhelina Kalinina - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
25.03.24 4e ronde | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.03.24 3e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Elina Svitolina | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Ellen Perez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
05.10.23 3e ronde | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde | vs. Daria Saville | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.09.23 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde | vs. Grace Min | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 7-64, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail |