WEDSTRIJD
05.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Estelle Cascino | Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | W40 Mexico | Hard |
STATISTIEKEN
Estelle Cascino | Berta Bonardi | |
1e Service % | 29/49 (59%) | 31/51 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/29 (86%) | 19/31 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/51 (49%) | 13/49 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Estelle Cascino | 0-0 | |
0-0, 30-15, 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Estelle Cascino | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Estelle Cascino | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Berta Bonardi | |
0-0, 40-15[BP], 30-40 | ||
Estelle Cascino | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Estelle Cascino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Estelle Cascino | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-2 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Estelle Cascino | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Estelle Cascino | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Estelle Cascino | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Estelle Cascino vs. Berta Bonardi - onderlinge wedstrijden
05.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Estelle Cascino | Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W40 Mexico | Hard |
Estelle Cascino form & Berta Bonardi form
Estelle Cascino - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Bayerlova | 2-5, - Estelle Cascino - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Jade Bornay | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 6-3, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Lauren Proctor | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Vera Lapko | 6-1, Vera Lapko - scratch | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Berta Bonardi - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-71, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 7-5, Sabastiani Leon - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Anna Maria Fedotova | 5-7, 1-4, - Berta Bonardi - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Flores | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Sol Rabin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Amy Zhu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Reza Timmerman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Caterina Odorizzi | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 6-73, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Zyryanova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |