WEDSTRIJD
05.07.20 | 1e ronde | Estelle Cascino | Carla Touly | 6-1, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Carla Touly | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Estelle Cascino | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
2-0 | Carla Touly | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40 | ||
Estelle Cascino | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-1 | Carla Touly | |
0-0, 30-0 | ||
Estelle Cascino | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Carla Touly | |
6-1 |
2 | ||
Estelle Cascino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Carla Touly | |
0-0, 15-15 | ||
Estelle Cascino | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Carla Touly | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Estelle Cascino | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], A-40 | ||
5-0 | Carla Touly | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Estelle Cascino vs. Carla Touly - onderlinge wedstrijden
05.07.20 | 1e ronde | Estelle Cascino | Carla Touly | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Estelle Cascino form & Carla Touly form
Estelle Cascino - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Bayerlova | 2-5, - Estelle Cascino - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Jade Bornay | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 6-3, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Lauren Proctor | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Vera Lapko | 6-1, Vera Lapko - scratch | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Carla Touly - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
05.07.20 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
28.06.20 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Tubello | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Karin Kennel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Bhuvana Kalva | 6-1, 3-0, Bhuvana Kalva - scratch | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 Kwalif. | vs. Nicole Teodosescu | 2-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Clothilde De Bernardi | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.19 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 2-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.19 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.19 Kwalif. | vs. Iana Tishchenko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Vladislava Petrovskaia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nakisa Djamshidi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 1-6, 0-4, - Carla Touly - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Omolade Aderemi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
07.10.19 Kwalif. | vs. Omolade Aderemi | - Carla Touly - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Andrezieux - I. hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Alice Robbe | 3-6, 6-2, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Alba Carrillo Marin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Angela Juarez Blanco | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-3, - Carla Touly - scratch | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |