WEDSTRIJD
08.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Estelle Cascino | Lara Salden | 6-4, 2-6, 10-8 | W100+H Dubai | Hard |
STATISTIEKEN
Estelle Cascino | Lara Salden | |
1e Service % | 44/70 (63%) | 31/60 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/44 (59%) | 20/31 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/26 (46%) | 16/29 (55%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/60 (40%) | 32/70 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/130 (48%) | 68/130 (52%) |
Dubbele fouten | 6 | 2 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Estelle Cascino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Lara Salden | |
0-0 | ||
Estelle Cascino | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Estelle Cascino | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Lara Salden | |
0-0 | ||
Estelle Cascino | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Estelle Cascino | 4-4 | |
0-0, 15-15, A-40 | ||
5-4 | Lara Salden | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Estelle Cascino | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Estelle Cascino | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-2 | Lara Salden | |
0-0 | ||
Estelle Cascino | 1-3 | |
0-0, 15-0, A-40 | ||
2-3 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40 | ||
Estelle Cascino | 2-4 | |
0-0, 0-30 | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 4-6, 4-7, 4-8, 5-8, 6-8, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Estelle Cascino vs. Lara Salden - onderlinge wedstrijden
08.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Estelle Cascino | Lara Salden | 6-4, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | W100+H Dubai | Hard |
Estelle Cascino form & Lara Salden form
Estelle Cascino - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Bayerlova | 2-5, - Estelle Cascino - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Jade Bornay | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 6-3, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Lauren Proctor | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Vera Lapko | 6-1, Vera Lapko - scratch | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Lara Salden - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Elena-Teodora Cadar | - Lara Salden - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |