WEDSTRIJD
07.04.21 | 1e ronde | Eszter Meri | Anna Ureke | 6-72, 6-0, 6-3 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Eszter Meri | Anna Ureke | |
1e Service % | 56/85 (66%) | 81/116 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/56 (68%) | 45/81 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/29 (55%) | 16/35 (46%) |
Benutte Breakpoints | 7/18 (39%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 55/116 (47%) | 31/85 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 109/201 (54%) | 92/201 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eszter Meri | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eszter Meri | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Eszter Meri | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eszter Meri | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0[BP] | ||
Eszter Meri | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Eszter Meri | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Anna Ureke | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6 | ||
6-72 |
2 | ||
Eszter Meri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eszter Meri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eszter Meri | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
3 | ||
Eszter Meri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eszter Meri | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eszter Meri | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eszter Meri | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eszter Meri | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eszter Meri vs. Anna Ureke - onderlinge wedstrijden
07.04.21 | 1e ronde | Eszter Meri | Anna Ureke | 6-72, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Eszter Meri form & Anna Ureke form
Eszter Meri - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - scratch | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Anna Ureke - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
15.04.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
06.04.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |