WEDSTRIJD
31.10.22 | 1e ronde van de kwal. | Eszter Meri | Natalia Slaba | 6-1, 6-2 | W25 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
10.05.03, 20 Jaar
10.05.03, 20 Jaar
Eszter Meri vs. Natalia Slaba - onderlinge wedstrijden
07.08.23 | 2e ronde van de kwal. | Eszter Meri | Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Osijek | Clay |
31.10.22 | 1e ronde van de kwal. | Eszter Meri | Natalia Slaba | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Trnava | I. hard |
Eszter Meri form & Natalia Slaba form
Eszter Meri - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - scratch | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Natalia Slaba - laatste wedstrijden
W15 Sibenik - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Ignjatic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-4, 6-75, 12-10 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justyna Jodlowska | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Gojkovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Kulhava | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Zaviskova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Lola Radivojevic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Suchankova | 1-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Ruien Zhang | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.22 Kwalif. | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Rajkovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kasandra Leoni Djekic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Reljic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |