WEDSTRIJD
04.10.22 | Kwalif. | Eszter Meri | Suana Tucakovic | 6-2, 6-2 | W25 Sibenik | Clay |
STATISTIEKEN
Eszter Meri | Suana Tucakovic | |
1e Service % | 28/45 (62%) | 29/59 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/28 (71%) | 15/29 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/17 (65%) | 11/30 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/59 (56%) | 14/45 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Suana Tucakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eszter Meri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Suana Tucakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eszter Meri | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Suana Tucakovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eszter Meri | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Suana Tucakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Eszter Meri | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Suana Tucakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eszter Meri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Suana Tucakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eszter Meri | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Suana Tucakovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eszter Meri | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Suana Tucakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eszter Meri | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eszter Meri vs. Suana Tucakovic - onderlinge wedstrijden
04.10.22 | Kwalif. | Eszter Meri | Suana Tucakovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Sibenik | Clay |
Eszter Meri form & Suana Tucakovic form
Eszter Meri - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - scratch | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Suana Tucakovic - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Natalija Senic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 5-7, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Maria Glaser | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Marie Vogt | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Katherine Barnes | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 7-64, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Isabelle Cherny | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Anja Stankovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Gebriela Mihaylova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Naoko Eto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Natalija Senic | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Martina Marusinova | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iva Lakic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Dunlap | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ivanov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 1e ronde | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.06.23 2e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
12.06.23 Finale | vs. Katerina Tsygourova | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail |