WEDSTRIJD
15.02.23 | 1e ronde | Eunhye Lee | Giulia Tedesco | 6-2, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Eunhye Lee | Giulia Tedesco | |
1e Service % | 25/47 (53%) | 31/41 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/25 (76%) | 18/31 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/22 (64%) | 3/10 (30%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/41 (49%) | 14/47 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/88 (60%) | 35/88 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eunhye Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Giulia Tedesco | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eunhye Lee | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Giulia Tedesco | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eunhye Lee | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Giulia Tedesco | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eunhye Lee | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Giulia Tedesco | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Eunhye Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Giulia Tedesco | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eunhye Lee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Giulia Tedesco | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Eunhye Lee | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Giulia Tedesco | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eunhye Lee | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Giulia Tedesco | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
24.06.02, 21 Jaar
24.06.02, 21 Jaar
Eunhye Lee vs. Giulia Tedesco - onderlinge wedstrijden
15.02.23 | 1e ronde | Eunhye Lee | Giulia Tedesco | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Eunhye Lee form & Giulia Tedesco form
Eunhye Lee - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |