INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eva Lys vs. Merel Hoedt - onderlinge wedstrijden
27.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Eva Lys | Merel Hoedt | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 The | Clay |
Eva Lys form & Merel Hoedt form
Eva Lys - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | - | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Kwalif. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
27.07.23 Kwartfinale | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Merel Hoedt - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |