INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eva Rutarova vs. Diana Sumova - onderlinge wedstrijden
03.08.15 | Kwalif. | Eva Rutarova | Diana Sumova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Plzen | Clay |
Eva Rutarova form & Diana Sumova form
Eva Rutarova - laatste wedstrijden
Prague - Clay | ||||
01.09.16 2e ronde | vs. Tereza Prochazkova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.16 1e ronde | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Bukfurdo - Clay | ||||
22.08.16 Kwalif. | vs. Estelle Cascino | 7-67, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kyra Shroff | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Plzen - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 6-78, 2-1, - Eva Rutarova - scratch | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Rottmann | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Kachar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
05.05.16 2e ronde | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.05.16 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.05.16 Kwalif. | vs. Lana Slavica | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Dea Lako | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
09.02.16 1e ronde | vs. Karolina Muchova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.16 Kwalif. | vs. Marlies Szupper | 6-2, 6-70, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.16 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kosanova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
16.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Justyna Jegiolka | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
21.09.15 1e ronde | vs. Marina Hruba | 0-3, - Eva Rutarova - scratch | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
31.08.15 2e ronde | vs. Tereza Kolarova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.15 Halve finale | vs. Zuzana Luknarova | 3-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.08.15 Kwartfinale | vs. Ekaterina Alexandrova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.15 1e ronde | vs. Lenka Kuncikova | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Innsbruck - Clay | ||||
10.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.08.15 Kwalif. | vs. Ivana Kopsova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.15 1e ronde | vs. Margot Decker | 3-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.08.15 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Plzen - Clay | ||||
03.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa-Maria Moser | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.08.15 Kwalif. | vs. Diana Sumova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.08.15 1e ronde | vs. Martina Borecka | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde | vs. Yvonne Neuwirth | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Velenje - Clay | ||||
18.05.15 1e ronde | vs. Katerina Kramperova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
04.05.15 1e ronde van de kwal. | vs. Adrijana Lekaj | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail |
Diana Sumova - laatste wedstrijden
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Bad - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
27.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
30.09.18 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.18 Halve finale | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.09.18 Kwartfinale | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.18 2e ronde | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.18 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
31.08.18 Kwartfinale | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.18 2e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.18 1e ronde | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
24.08.18 Kwartfinale | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.18 2e ronde | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.08.18 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
14.08.18 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
07.08.18 Kwalif. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
23.07.18 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kaltenkirchen - Clay | ||||
20.06.18 1e ronde | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail |