WEDSTRIJD
20.04.23 | 2e ronde | Eva Vedder | Ashley Lahey | 6-3, 6-3 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Eva Vedder | Ashley Lahey | |
1e Service % | 34/50 (68%) | 34/72 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/34 (62%) | 19/34 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 16/38 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/72 (51%) | 18/50 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/122 (57%) | 53/122 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ashley Lahey | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Vedder | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ashley Lahey | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eva Vedder | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
3-1 | Ashley Lahey | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eva Vedder | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Ashley Lahey | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eva Vedder | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Ashley Lahey | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
Eva Vedder | 0-0 | |
0-0, 15-30 | ||
1-0 | Ashley Lahey | |
0-0, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eva Vedder | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
3-0 | Ashley Lahey | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eva Vedder | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ashley Lahey | |
0-0, 0-15 | ||
Eva Vedder | 4-2 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Eva Vedder | 5-2 | |
0-0, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-3 | Ashley Lahey | |
0-0, 40-A | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eva Vedder vs. Ashley Lahey - onderlinge wedstrijden
20.04.23 | 2e ronde | Eva Vedder | Ashley Lahey | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Eva Vedder form & Ashley Lahey form
Eva Vedder - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
12.11.23 Kwalif. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 7-61, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail |
Ashley Lahey - laatste wedstrijden
W35 Spring - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Maria Mateas | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Fiona Crawley | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Fangran Tian | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sophie Chang | 6-4, Sophie Chang - scratch | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Maegan Manasse | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Chloe Beck | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Katja Wiersholm | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Akasha Urhobo | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Chloe Beck | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Fakih | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 7-61, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-4, 4-0, Leolia Jeanjean - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ela Plosnik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
08.09.23 Halve finale | vs. Guillermina Naya | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |