INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eva Wacanno vs. Anna Gabric - onderlinge wedstrijden
20.07.15 | 1e ronde | Eva Wacanno | Anna Gabric | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Maaseik | Clay |
Eva Wacanno form & Anna Gabric form
Eva Wacanno - laatste wedstrijden
W25+H Montpellier - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Temin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Kovalets | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Grenoble - I. hard | ||||
30.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Matteucci | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Honcova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Middelburg - Clay | ||||
29.06.16 1e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.06.16 Kwalif. | vs. Annabelle Hageman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rancho Santa - Hard | ||||
22.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 1-1, - Eva Wacanno - scratch | wedstrijd detail | |
Surprise - Hard | ||||
17.02.16 1e ronde | vs. Danielle Lao | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Grenoble - I. hard | ||||
01.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.16 Kwalif. | vs. Elixane Lechemia | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.02.16 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Salas | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Equeurdreville - I. hard | ||||
09.11.15 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.15 2e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 1-2, - Eva Wacanno - scratch | wedstrijd detail | |
Toronto - I. hard | ||||
26.10.15 Kwalif. | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.15 1e ronde | vs. Jessica Pegula | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Anca Craciun | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.15 2e ronde | vs. Amra Sadikovic | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Brynn Boren | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saguenay - I. hard | ||||
19.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Brynn Boren | 6-76, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.15 Kwalif. | vs. Ashley Weinhold | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Clermont Ferrand - I. hard | ||||
28.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.09.15 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.09.15 1e ronde | vs. Alberta Brianti | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Alphen aan - Clay | ||||
07.09.15 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Caslano - Clay | ||||
24.08.15 Halve finale | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 6-0, 7-67 | wedstrijd detail | |
24.08.15 Finale | vs. Georgia Brescia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.15 1e ronde | vs. Michelle Fux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.08.15 2e ronde | vs. Margaux Deagostini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Anna Gabric - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |