WEDSTRIJD
12.11.19 | 1e ronde | Evgeniya Burdina | Shreya Tatavarthy | 6-3, 6-74, 6-2 | W25 Gwalior | Hard |
STATISTIEKEN
Evgeniya Burdina | Shreya Tatavarthy | |
1e Service % | 62/90 (69%) | 46/88 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/62 (69%) | 30/46 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/28 (68%) | 21/42 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/88 (42%) | 28/90 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/178 (56%) | 79/178 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 7 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Shreya Tatavarthy | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evgeniya Burdina | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Shreya Tatavarthy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evgeniya Burdina | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Shreya Tatavarthy | |
0-0, 30-0 | ||
3-3 | Shreya Tatavarthy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-3 | Shreya Tatavarthy | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Evgeniya Burdina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Shreya Tatavarthy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evgeniya Burdina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Shreya Tatavarthy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-A | ||
Evgeniya Burdina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Evgeniya Burdina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-4 | Shreya Tatavarthy | |
0-0 | ||
Evgeniya Burdina | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Evgeniya Burdina | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Shreya Tatavarthy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Evgeniya Burdina | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-4, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
0-0 | Shreya Tatavarthy | |
Evgeniya Burdina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Shreya Tatavarthy | |
0-0 | ||
Evgeniya Burdina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Shreya Tatavarthy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evgeniya Burdina | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Shreya Tatavarthy | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evgeniya Burdina | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
14.06.00, 23 Jaar
14.06.00, 23 Jaar
Evgeniya Burdina vs. Shreya Tatavarthy - onderlinge wedstrijden
12.11.19 | 1e ronde | Evgeniya Burdina | Shreya Tatavarthy | 6-3, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Gwalior | Hard |
Evgeniya Burdina form & Shreya Tatavarthy form
Evgeniya Burdina - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Jian Ibrahim | 6-4, 1-6, 1-2, - Evgeniya Burdina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Shreya Tatavarthy - laatste wedstrijden
W40 Pune - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paavanii Paathak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
16.01.23 Kwalif. | vs. Emily Welker | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Avishka Gupta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gwalior - Hard | ||||
29.12.22 2e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.12.22 1e ronde | vs. Ishwari Matere | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
12.12.22 Kwalif. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-1, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Basant Kaur | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Gina Feistel | 7-64, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.22 Kwalif. | vs. Zijun Jiang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sem Hazes | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Kashish Bhatia | 6-2, 4-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
28.06.22 Kwalif. | vs. Suhitha Maruri | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Siri Patil | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanshika Choudhary | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Kundali Majgaine | 4-6, 7-65, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Chandana Potugari | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kavya Khirwar | 6-1, 2-0, Kavya Khirwar - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Koklina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Noa Krznaric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Yadav | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nagpur - Clay | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Sathwika Sama | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |