WEDSTRIJD
04.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Evita Ramirez | Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Evita Ramirez vs. Milana Zhabrailova - onderlinge wedstrijden
22.11.22 | 1e ronde | Milana Zhabrailova | Evita Ramirez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
04.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Evita Ramirez | Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Evita Ramirez form & Milana Zhabrailova form
Evita Ramirez - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Anna Ureke | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zara Darken | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Afandieva | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 2e ronde | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Agostina Breval | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Swierczynska | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail |
Milana Zhabrailova - laatste wedstrijden
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nina Vargova | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-1, 6-72, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Nina Vargova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-3, 3-0, Tessa Johanna Brockmann - scratch | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Malak El Allami | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.12.23 Halve finale | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Chiraz Bechri | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Malak El Allami | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Malwina Rowinska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Helena Stevic | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Floor Van Nunen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 1-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Ioana Zvonaru | 7-65, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Julia Adams | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 6-4, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail |