WEDSTRIJD
04.09.18 | Kwalif. | Evita Ramirez | Olivia Sonnekus-Williams | 6-0, 6-2 | Badenweiler | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
20.09.00, 23 Jaar
20.09.00, 23 Jaar
Evita Ramirez vs. Olivia Sonnekus-Williams - onderlinge wedstrijden
04.09.18 | Kwalif. | Evita Ramirez | Olivia Sonnekus-Williams | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Badenweiler | Clay |
Evita Ramirez form & Olivia Sonnekus-Williams form
Evita Ramirez - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Phang Ziyi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hephzibah Oluwadare | 6-71, 6-76 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarra Cheikh Fredj | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Anna Ureke | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zara Darken | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Afandieva | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 2e ronde | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Agostina Breval | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Swierczynska | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Olivia Sonnekus-Williams - laatste wedstrijden
W25 Kaposvar - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Petrova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Tubello | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luniuska Delgado | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
29.10.18 Kwalif. | vs. Helena Jansen Figueras | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vittoria Pastorino | 1-3, Vittoria Pastorino - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sathwika Sama | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Badenweiler - Clay | ||||
04.09.18 Kwalif. | vs. Evita Ramirez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Woking - Hard | ||||
30.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Arbuthnott | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Les Contamines - Hard | ||||
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Lommer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dijon - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Verbier - Clay | ||||
24.06.18 Kwalif. | vs. Jessie Aney | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Klosters - Clay | ||||
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-76, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.06.18 Kwalif. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
10.05.18 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.18 1e ronde | vs. Katja Milas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gonesse - Clay | ||||
11.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Glaude | 7-64, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
25.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Tahan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Haas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Vinaros - Clay | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sant Cugat - Clay | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jiayun Zhu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
20.09.17 1e ronde | vs. Eleni Daniilidou | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Don Benito - Carpet | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Kight | 5-3, Beatrice Kight - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.17 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Benito | 4-6, 7-64, 6-76 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
15.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |