WEDSTRIJD
28.06.22 | Kwalif. | Fabienne Gettwart | Anja Wildgruber | 4-6, 6-4, 10-8 | W25 Stuttgart | Clay |
STATISTIEKEN
Fabienne Gettwart | Anja Wildgruber | |
1e Service % | 53/75 (71%) | 48/75 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/53 (62%) | 27/48 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/22 (32%) | 15/27 (56%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 4/14 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/75 (44%) | 35/75 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/150 (49%) | 77/150 (51%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anja Wildgruber | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anja Wildgruber | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Fabienne Gettwart | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Anja Wildgruber | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Fabienne Gettwart | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Anja Wildgruber | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fabienne Gettwart | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Anja Wildgruber | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Fabienne Gettwart | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Anja Wildgruber | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Anja Wildgruber | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Anja Wildgruber | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Anja Wildgruber | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Fabienne Gettwart | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Anja Wildgruber | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fabienne Gettwart | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Anja Wildgruber | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 7-5, 8-5, 8-6, 9-6, 9-7, 9-8 | ||
10-8 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fabienne Gettwart vs. Anja Wildgruber - onderlinge wedstrijden
28.06.22 | Kwalif. | Fabienne Gettwart | Anja Wildgruber | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | W25 Stuttgart | Clay |
Fabienne Gettwart form & Anja Wildgruber form
Fabienne Gettwart - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.23 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Anja Wildgruber - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - scratch | wedstrijd detail |