WEDSTRIJD
24.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Fabienne Gettwart | Dunya Charalampopoulos | 6-4, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
06.04.02, 21 Jaar
06.04.02, 21 Jaar
Fabienne Gettwart vs. Dunya Charalampopoulos - onderlinge wedstrijden
24.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Fabienne Gettwart | Dunya Charalampopoulos | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Fabienne Gettwart form & Dunya Charalampopoulos form
Fabienne Gettwart - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail |
Dunya Charalampopoulos - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicol Novak | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Barth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iris Julia-Antje Verweij | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeryia Darashuk | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Haller | 5-7, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Di Tommaso | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Buchwald | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danica Nedeljkovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Logotheti | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tanysha Dissanayake | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Annali Olivelle | 4-2, Annali Olivelle - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-1, 4-3, Kate Zueva - scratch | wedstrijd detail |