WEDSTRIJD
03.11.21 | 1e ronde | Fabienne Gettwart | Jenny Lim | 6-1, 0-6, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Fabienne Gettwart | Jenny Lim | |
1e Service % | 61/83 (73%) | 47/99 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/61 (49%) | 22/47 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/22 (41%) | 25/52 (48%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 6/13 (46%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/99 (53%) | 44/83 (53%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/182 (50%) | 91/182 (50%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Fabienne Gettwart | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Jenny Lim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Jenny Lim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Fabienne Gettwart | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Jenny Lim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jenny Lim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Fabienne Gettwart | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Jenny Lim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Fabienne Gettwart | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-4 | Jenny Lim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fabienne Gettwart | 0-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Jenny Lim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jenny Lim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Jenny Lim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Fabienne Gettwart | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Jenny Lim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Fabienne Gettwart | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Jenny Lim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fabienne Gettwart vs. Jenny Lim - onderlinge wedstrijden
09.11.21 | Kwalif. | Fabienne Gettwart | Jenny Lim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
03.11.21 | 1e ronde | Fabienne Gettwart | Jenny Lim | 6-1, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Fabienne Gettwart form & Jenny Lim form
Fabienne Gettwart - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.23 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Jenny Lim - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Sarah Iliev | 2-5, - Jenny Lim - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Pauline Payet | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ashton Bowers | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elyana Moonen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mara Guth | 7-62, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 7-66, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-75, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Celine Naef | 7-5, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Alice Robbe | 6-1, 3-1, Alice Robbe - scratch | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 5-7, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aravane Rezai | 7-67, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-75, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Louna Zoppas | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Astra Sharma | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |