WEDSTRIJD
22.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Fabienne Gettwart | Karin Maria Handiakova | 6-1, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
06.09.02, 21 Jaar
06.09.02, 21 Jaar
Fabienne Gettwart vs. Karin Maria Handiakova - onderlinge wedstrijden
22.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Fabienne Gettwart | Karin Maria Handiakova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Fabienne Gettwart form & Karin Maria Handiakova form
Fabienne Gettwart - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.23 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Karin Maria Handiakova - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Damaskova | 2-6, 0-3, - Karin Maria Handiakova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Sopkova | 6-1, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Mogyorod - Clay | ||||
15.08.22 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zsofia Krupanics | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Bulat | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | - Karin Maria Handiakova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Xinxin Yao | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hana Evans | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Olyanovskaya | 1-6, 0-2, - Karin Maria Handiakova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Erbakan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Erbakan | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |