WEDSTRIJD
20.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Fabienne Gettwart | Marie-Charlot Lonnemann | 6-3, 6-0 | W15 Alkmaar | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
11.09.98, 25 Jaar
11.09.98, 25 Jaar
Fabienne Gettwart vs. Marie-Charlot Lonnemann - onderlinge wedstrijden
20.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Fabienne Gettwart | Marie-Charlot Lonnemann | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Alkmaar | Clay |
Fabienne Gettwart form & Marie-Charlot Lonnemann form
Fabienne Gettwart - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.23 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Marie-Charlot Lonnemann - laatste wedstrijden
W15 Erwitte - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Isabella Harvison | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rinon Okuwaki | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Soumeya Anane | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marina De Diego Quinones | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Carrillo Marin | 1-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Horackova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
12.06.19 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.04.19 Kwalif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kaltenkirchen - Clay | ||||
19.06.18 1e ronde | vs. Juliane Triebe | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
29.05.18 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.18 Kwalif. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Merle Herold | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
21.05.18 Kwalif. | vs. Youmi Zhuoma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Segarelli | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
19.08.13 2e ronde van de kwal. | vs. Johanna Meier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |