WEDSTRIJD
16.03.23 | 2e ronde | Fabienne Gettwart | Oleksandra Oliynykova | 3-6, 6-4, 6-2 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Fabienne Gettwart | Oleksandra Oliynykova | |
1e Service % | 68/94 (72%) | 60/91 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/68 (59%) | 32/60 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/26 (62%) | 16/31 (52%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/91 (47%) | 38/94 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/185 (54%) | 86/185 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Fabienne Gettwart | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, A-40[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
Fabienne Gettwart | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fabienne Gettwart | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Fabienne Gettwart | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
2-4 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 5-4 | |
0-0, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Fabienne Gettwart | 0-1 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fabienne Gettwart vs. Oleksandra Oliynykova - onderlinge wedstrijden
16.03.23 | 2e ronde | Fabienne Gettwart | Oleksandra Oliynykova | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Fabienne Gettwart form & Oleksandra Oliynykova form
Fabienne Gettwart - laatste wedstrijden
W35 Sharm - Hard | ||||
13.04.24 Halve finale | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Weronika Ewald | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Daria Frayman | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.04.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Halve finale | vs. Salma Drugdova | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 2-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Oleksandra Oliynykova - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.10.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail |