WEDSTRIJD
11.09.22 | 1e ronde van de kwal. | Fang Ying Xun | Sara Lanca | 6-3, 6-4 | W60+H Caldas | Hard |
STATISTIEKEN
Fang Ying Xun | Sara Lanca | |
1e Service % | 39/62 (63%) | 37/71 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/39 (72%) | 20/37 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/23 (26%) | 15/34 (44%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/71 (51%) | 28/62 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/133 (53%) | 63/133 (47%) |
Dubbele fouten | 8 | 7 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Fang Ying Xun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fang Ying Xun | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fang Ying Xun | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fang Ying Xun | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Fang Ying Xun | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Fang Ying Xun | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fang Ying Xun | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Fang Ying Xun | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fang Ying Xun | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fang Ying Xun | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fang Ying Xun vs. Sara Lanca - onderlinge wedstrijden
11.09.22 | 1e ronde van de kwal. | Fang Ying Xun | Sara Lanca | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W60+H Caldas | Hard |
Fang Ying Xun form & Sara Lanca form
Fang Ying Xun - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - scratch | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 Kwalif. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |