WEDSTRIJD
25.05.22 | 2e ronde | Fangzhou Liu | Ksenia Laskutova | 7-5, 6-3 | W25 Tbilisi | Hard |
STATISTIEKEN
Fangzhou Liu | Ksenia Laskutova | |
1e Service % | 53/68 (78%) | 55/71 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/53 (70%) | 32/55 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/15 (47%) | 8/16 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/71 (44%) | 24/68 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/139 (54%) | 64/139 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Fangzhou Liu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fangzhou Liu | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fangzhou Liu | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fangzhou Liu | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fangzhou Liu | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fangzhou Liu | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Fangzhou Liu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Fangzhou Liu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fangzhou Liu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Fangzhou Liu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Fangzhou Liu | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fangzhou Liu vs. Ksenia Laskutova - onderlinge wedstrijden
25.05.22 | 2e ronde | Fangzhou Liu | Ksenia Laskutova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Tbilisi | Hard |
Fangzhou Liu form & Ksenia Laskutova form
Fangzhou Liu - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Irina Fetecau | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Yidi Yang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Emerson Jones | 1-6, 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 0-3, - Fangzhou Liu - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Na Dong | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Hanyu Guo | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Xinyu Jiang | Xinyu Jiang - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Jiayou Li | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 5-7, - Fangzhou Liu - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Louna Zoppas | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail |
Ksenia Laskutova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 2e ronde | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |