WEDSTRIJD
08.08.22 | 1e ronde van de kwal. | Fanny Norin | Naoko Eto | 6-2, 7-5 | W25 Danderyd | Clay |
STATISTIEKEN
Fanny Norin | Naoko Eto | |
1e Service % | 58/69 (84%) | 52/77 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/58 (60%) | 27/52 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/11 (45%) | 8/25 (32%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/77 (55%) | 29/69 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/146 (56%) | 64/146 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 8 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Fanny Norin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fanny Norin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Naoko Eto | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Fanny Norin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fanny Norin | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Fanny Norin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Fanny Norin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fanny Norin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Fanny Norin | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fanny Norin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fanny Norin | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Naoko Eto | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
Sweden
11.11.01, 22 Jaar
11.11.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Fanny Norin vs. Naoko Eto - onderlinge wedstrijden
08.08.22 | 1e ronde van de kwal. | Fanny Norin | Naoko Eto | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Danderyd | Clay |
Fanny Norin form & Naoko Eto form
Fanny Norin - laatste wedstrijden
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Tania Isabel Andrade Sabando | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Susanna Maltby | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Libuse Havlova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Victoria Gomez | 5-7, 7-65, 0-10 | wedstrijd detail | |
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cayetana Gay | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Erika Abraham-Nilsen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Izabelle Persson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vero - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mansi Vadyala | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Macon - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norrkoping - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Aino Alkio | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Emilie Elde | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Julia Keranovic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naoko Eto | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Eupen - Clay | ||||
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sem Hazes | 5-7, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
21.07.22 1e ronde | vs. Esther Bataille | 6-4, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Irys Ekani | 7-66, 1-0, Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Haller | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 2-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Aubane Droguet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Jeline Vandromme | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Naoko Eto - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nia Gelashvili | 5-7, 2-5, - Naoko Eto - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Bronte Murgett | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Sara-Maria Calmuschi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zynah Amber Salar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Marton | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Carolann Delaunay | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shannon Spencer | 1-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Katz | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Milan Krish | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Suana Tucakovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Nikol Palecek | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Mariella Minetti | 6-1, 1-0, Mariella Minetti - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mimi Khreliats | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-72, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Bordereau | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Yuyun Chen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
07.05.23 Kwalif. | vs. Milla Kotamaeki | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Tilde Jagare | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Minori Ishida | 2-6, - Naoko Eto - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail |