WEDSTRIJD
11.05.21 | 1e ronde | Fanny Ostlund | Matilda Mutavdzic | 6-3, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Fanny Ostlund | Matilda Mutavdzic | |
1e Service % | 46/58 (79%) | 41/65 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/46 (59%) | 23/41 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/12 (50%) | 6/24 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/65 (55%) | 25/58 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/123 (56%) | 54/123 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fanny Ostlund | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fanny Ostlund | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fanny Ostlund | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Fanny Ostlund | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Fanny Ostlund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fanny Ostlund | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fanny Ostlund | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Fanny Ostlund | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fanny Ostlund | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fanny Ostlund vs. Matilda Mutavdzic - onderlinge wedstrijden
23.10.21 | Halve finale | Matilda Mutavdzic | Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Netanya | Hard |
11.05.21 | 1e ronde | Fanny Ostlund | Matilda Mutavdzic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Fanny Ostlund form & Matilda Mutavdzic form
Fanny Ostlund - laatste wedstrijden
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
22.12.23 Halve finale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail |
Matilda Mutavdzic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Carina Syrtveit | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ines Murta | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-64, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constance Levivier | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iara Guerreiro Goncalves | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Spieth | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Harrison | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Joelle Steur | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail |