WEDSTRIJD
10.10.19 | 2e ronde | Fanny Ostlund | Sowjanya Bavisetti | 7-62, 6-0 | W25 Lagos | Hard |
STATISTIEKEN
Fanny Ostlund | Sowjanya Bavisetti | |
1e Service % | 53/69 (77%) | 51/80 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/53 (64%) | 29/51 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 10/29 (34%) |
Benutte Breakpoints | 5/15 (33%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/80 (51%) | 26/69 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/149 (56%) | 65/149 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sowjanya Bavisetti | |
Fanny Ostlund | 0-1 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fanny Ostlund | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Fanny Ostlund | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0 | ||
Fanny Ostlund | 3-4 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Fanny Ostlund | 5-4 | |
0-0, 0-15 | ||
5-5 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Fanny Ostlund | 6-5 | |
0-0 | ||
7-62 |
2 | ||
Fanny Ostlund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 40-A[BP] | ||
1-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-15 | ||
Fanny Ostlund | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fanny Ostlund | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fanny Ostlund vs. Sowjanya Bavisetti - onderlinge wedstrijden
10.10.19 | 2e ronde | Fanny Ostlund | Sowjanya Bavisetti | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Lagos | Hard |
Fanny Ostlund form & Sowjanya Bavisetti form
Fanny Ostlund - laatste wedstrijden
W35 Bujumbura - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 7-63, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Farah Heddar | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
22.12.23 Halve finale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sowjanya Bavisetti - laatste wedstrijden
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Anjali Rathi | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diva Bhatia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saily Prashantkumar Thakkar | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alicia Smith | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Taylah Preston | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Layne Sleeth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lella | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Zeel Desai | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Bengaluru - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 1-6, 6-4, 0-4, - Sowjanya Bavisetti - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
20.12.22 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
15.12.22 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - scratch | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 1-3, - Sowjanya Bavisetti - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |