WEDSTRIJD
12.10.21 | Kwalif. | Fatma Idrizovic | Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-0, 10-8 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Serbia
06.07.04, 19 Jaar
06.07.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Fatma Idrizovic vs. Gaia Squarcialupi - onderlinge wedstrijden
12.10.21 | Kwalif. | Fatma Idrizovic | Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Fatma Idrizovic form & Gaia Squarcialupi form
Fatma Idrizovic - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ella Sahnis | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Maja Radenkovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Nikol Palecek | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Maksimovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Draginja Vukovic | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Muzinic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jovana Grujic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
04.05.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Ana Grubor | 3-3, Ana Grubor - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Apalikhina | 4-6, 7-66, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Salma Drugdova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Sereda | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.11.22 Kwartfinale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.22 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | Martina Spigarelli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Zi Yi Gao | 1-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail |
Gaia Squarcialupi - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 7-69, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Farah Fernandez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Shana Martin Mao | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Marion Viertler | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-0, 2-1, Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Manca Pislak | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Bozinovska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Laia Petretic | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Kan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Mikaca | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |