WEDSTRIJD
05.05.23 | Kwartfinale | Federica Bilardo | Oana Gavrila | 6-3, 6-4 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Federica Bilardo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Federica Bilardo | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Federica Bilardo | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federica Bilardo | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Federica Bilardo | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Federica Bilardo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Federica Bilardo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Federica Bilardo | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Federica Bilardo | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Federica Bilardo | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Federica Bilardo vs. Oana Gavrila - onderlinge wedstrijden
05.05.23 | Kwartfinale | Federica Bilardo | Oana Gavrila | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Federica Bilardo form & Oana Gavrila form
Federica Bilardo - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Federica Urgesi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Francesca Gandolfi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-0, 3-0, Federica Di Sarra - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Corinna Dentoni | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 5-7, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Marie Vogt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
27.07.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Kolie Allen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 1-6, 2-4, - Federica Bilardo - scratch | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Denise Hrdinkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Oana Gavrila - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.24 Halve finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |