WEDSTRIJD
24.07.21 | Halve finale | Federica Rossi | Angela Fita Boluda | 7-5, 5-7, 6-1 | W15 Amarante | Hard |
STATISTIEKEN
Federica Rossi | Angela Fita Boluda | |
1e Service % | 64/109 (59%) | 72/104 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/64 (63%) | 42/72 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 28/45 (62%) | 15/32 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/104 (45%) | 41/109 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 115/213 (54%) | 98/213 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federica Rossi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federica Rossi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Federica Rossi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Federica Rossi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Federica Rossi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Federica Rossi | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Federica Rossi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Federica Rossi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federica Rossi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Federica Rossi | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Federica Rossi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Federica Rossi | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Federica Rossi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Federica Rossi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Federica Rossi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Federica Rossi vs. Angela Fita Boluda - onderlinge wedstrijden
24.07.21 | Halve finale | Federica Rossi | Angela Fita Boluda | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Amarante | Hard |
Federica Rossi form & Angela Fita Boluda form
Federica Rossi - laatste wedstrijden
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
08.08.22 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 3-4, - Federica Rossi - scratch | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marianna Pipitone | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Palma - Hard | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Verena Meliss | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.22 Kwalif. | vs. Julia Riera | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
27.05.22 Kwartfinale | vs. Tina Cvetkovic | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Fornasieri | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
18.03.22 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.22 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-1, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Audrey Albie | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 Kwalif. | vs. Julita Saner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Couto | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.22 Kwalif. | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Angela Fita Boluda - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Halve finale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail |