WEDSTRIJD
28.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Federica Rossi | Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
21.07.01, 22 Jaar
21.07.01, 22 Jaar
Federica Rossi vs. Klara Ondrejcekova - onderlinge wedstrijden
28.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Federica Rossi | Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Federica Rossi form & Klara Ondrejcekova form
Federica Rossi - laatste wedstrijden
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
08.08.22 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 3-4, - Federica Rossi - scratch | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marianna Pipitone | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Palma - Hard | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Verena Meliss | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.22 Kwalif. | vs. Julia Riera | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
27.05.22 Kwartfinale | vs. Tina Cvetkovic | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Fornasieri | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
18.03.22 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.22 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-1, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Audrey Albie | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 Kwalif. | vs. Julita Saner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Couto | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.22 Kwalif. | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Klara Ondrejcekova - laatste wedstrijden
W25 Split - Clay | ||||
01.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.22 Kwalif. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Sophie Mueller | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Sizikova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Caterina Revelli | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Alexandra Lila | 7-61, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.11.21 Kwalif. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilisa Belonog | 6-3, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Terezia Baraniakova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Carbonaro | 7-63, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.06.21 Kwalif. | vs. Ivania Martinich | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Lexington Reed | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |