WEDSTRIJD
26.07.21 | Kwalif. | Fiona Codino | Elena Gemovic | 6-4, 0-6, 10-8 | W15 Vejle | Clay |
STATISTIEKEN
Fiona Codino | Elena Gemovic | |
1e Service % | 38/61 (62%) | 43/67 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/38 (63%) | 27/43 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/23 (30%) | 12/24 (50%) |
Benutte Breakpoints | 2/7 (29%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/67 (42%) | 30/61 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/128 (46%) | 69/128 (54%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fiona Codino | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fiona Codino | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Fiona Codino | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Elena Gemovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fiona Codino | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Elena Gemovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fiona Codino | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fiona Codino | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Elena Gemovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fiona Codino | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-4 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Fiona Codino | 0-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
19.07.00, 23 Jaar
19.07.00, 23 Jaar
Fiona Codino vs. Elena Gemovic - onderlinge wedstrijden
26.07.21 | Kwalif. | Fiona Codino | Elena Gemovic | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Vejle | Clay |
Fiona Codino form & Elena Gemovic form
Fiona Codino - laatste wedstrijden
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Sandy Marti | 4-6, 1-4, - Fiona Codino - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Troiano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Camilia Samel Druz | 3-6, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Rubio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Maria Sohlberg | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Nora Ayala Serra | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Lola Collin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.23 Kwalif. | vs. Bojana Marinkovic | 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Cadence Brace | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
11.01.23 1e ronde | vs. Ana Grubor | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Noel | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Liva Yildiz | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
11.04.22 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ellie Logotheti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.22 Kwalif. | vs. Jamilah Snells | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agostina Breval | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Elena Gemovic - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 Kwalif. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 Kwartfinale | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.23 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.23 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sibenik - Clay | ||||
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.22 Kwalif. | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |