WEDSTRIJD
09.08.21 | 1e ronde | Fiona Ferro | Ajla Tomljanovic | 2-6, 6-2, 0-0, - scratch | Montreal | Hard |
STATISTIEKEN
Fiona Ferro | Ajla Tomljanovic | |
1e Service % | 29/50 (58%) | 29/61 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/29 (69%) | 21/29 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/21 (67%) | 14/32 (44%) |
Benutte Breakpoints | 2/10 (20%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/61 (43%) | 16/50 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/111 (54%) | 51/111 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fiona Ferro vs. Ajla Tomljanovic - onderlinge wedstrijden
20.11.23 | 1e ronde | Ajla Tomljanovic | Fiona Ferro | 6-75, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Florianopolis | Clay |
09.08.21 | 1e ronde | Fiona Ferro | Ajla Tomljanovic | 2-6, 6-2, 0-0, Ajla Tomljanovic - scratch | wedstrijd detail | Montreal | Hard |
30.04.19 | 1e ronde | Ajla Tomljanovic | Fiona Ferro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Rabat | Clay |
10.09.18 | 1e ronde | Ajla Tomljanovic | Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Hiroshima | Hard |
12.12.17 | 1e ronde | Ajla Tomljanovic | Fiona Ferro | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Dubai | Hard |
Fiona Ferro form & Ajla Tomljanovic form
Fiona Ferro - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Emily Appleton | 7-5, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-65, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Alina Korneeva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-75, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ajla Tomljanovic - laatste wedstrijden
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Petra Martic | 7-63, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Angelique Kerber | 6-4, 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
03.01.24 Kwartfinale | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 | vs. Jessica Pegula | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 | vs. Katie Boulter | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-75, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
07.11.23 Rubber 1 | vs. Kaja Juvan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Emina Bektas | 7-62, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Elena Rybakina | - Ajla Tomljanovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
13.11.22 | vs. Belinda Bencic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.22 | vs. Harriet Dart | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.22 | vs. Elise Mertens | 4-6, 6-4, 3-0, Elise Mertens - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.22 | vs. Anna Schmiedlova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Madison Keys | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.22 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
05.10.22 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 5-7, 2-2, - Ajla Tomljanovic - scratch | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde | vs. Shuai Zhang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.22 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Cadantu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tallinn - I. hard | ||||
26.09.22 1e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Portoroz - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Ana Bogdan | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |