WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Fiona Ferro | Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | W25 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fiona Ferro vs. Katerina Tsygourova - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Fiona Ferro | Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Palmanova | Clay |
Fiona Ferro form & Katerina Tsygourova form
Fiona Ferro - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Emily Appleton | 7-5, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-65, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Alina Korneeva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-75, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Katerina Tsygourova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Luca Udvardy | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.12.23 Finale | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Irem Kurt | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Natalija Senic | 2-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-2, Anastasia Abbagnato - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Alessandra Mazzola | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Peretti | 4-6, 6-0, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Diana-Ioana Simionescu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia Trasca | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |