WEDSTRIJD
14.07.20 | 1e ronde | Fiona Ferro | Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Fiona Ferro | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
0-1 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fiona Ferro | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
2-1 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0 | ||
Fiona Ferro | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
4-1 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Fiona Ferro | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Fiona Ferro | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fiona Ferro | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fiona Ferro | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Fiona Ferro | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fiona Ferro | 5-3 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fiona Ferro vs. Tessah Andrianjafitrimo - onderlinge wedstrijden
14.07.20 | 1e ronde | Fiona Ferro | Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Fiona Ferro form & Tessah Andrianjafitrimo form
Fiona Ferro - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Emily Appleton | 7-5, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-65, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Alina Korneeva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-75, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Tessah Andrianjafitrimo - laatste wedstrijden
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
18.05.23 Kwartfinale | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |